تنظیمات استایل سایت

انتخاب نوع نمایش

 • Full
 • Boxed

انتخاب رنگ

 • skyblue
 • green
 • blue
 • coral
 • cyan
 • eggplant
 • pink
 • slateblue
 • gold
 • red

بهترین جراح عمل لابیاپلاستی در اهواز

بهترین جراح عمل لابیاپلاستی در اهواز

بهترین جراح عمل لابیاپلاستی در اهواز ، سایت برترین جراح ،در حالی که روی آوردن به جراحی لابیاپلاستی در اهواز ، برای قسمت‌های قابل مشاهده‌تر بدن رایج است، زنان همچنین می‌توانند به نواحی خصوصی بیشتری از جمله لابیاهای خود بپردازند. در واقع، در سال 1401، نزدیک به 13000 کاندید در  عمل جراحی لابیاپلاستی در اهواز را انتخاب کردند.

سایت برترین جراح ، و تیم ما تمام تلاش خود را می کنند تا به بیماران خود کمک کنند تا احساس خوبی از درون و بیرون داشته باشند.لیزر واژن در اهواز برای این منظور، ما طیف گسترده‌ای از خدمات زنان و زایمان، زنان و زایمان و زیبایی را ارائه می‌کنیم و ابزارهایی را که برای حفظ سلامتی و دستیابی به اهداف زیبایی‌تان نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهیم.

بهترین جراح عمل لابیاپلاستی در اهواز

ما به عنوان بخشی از مجموعه خدمات زیبایی شناسی خود، لابیاپلاستی در اهواز را برای کمک به زنانی که می خواهند نسبت به پوستی که در آن قرار دارند، احساس بهتری داشته باشند، لابیاپلاستی در شیراز ، ارائه می دهیم. اگر می خواهید لابیاپلاستی انجام دهید، در اینجا چیزی است که باید بدانید.
چرا لابیاپلاستی؟

اولین چیزی که باید در مورد بهترین جراح لابیاپلاستی در اهواز درک کرد این است که این یک انتخاب کاملاً شخصی است زیرا هیچ لبی “عالی” وجود ندارد. لابیای زنان بسیار متفاوت است – از نظر اندازه، رنگ و شکل – بنابراین آنچه برای شما مناسب نیست ممکن است برای دیگری کاملاً خوب باشد.

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا زنان ترجیح می دهند لابیاهای خود را کوچک یا تغییر شکل دهند، از جمله:

لابیاهایی که بیش از حد طولانی هستند
لابیاهایی که نامتقارن هستند
بافت اضافی که لباس شنا یا لباس زیر را می کشد
لابیاهایی که به اندازه کافی بزرگ هستند تا از میان لباس های خاصی نگاه کنند
لابیاهایی که در حین مقاربت به طور ناراحت کننده ای کشیده می شوند

در اینجا مجدداً بر این واقعیت تأکید می کنیم که تصمیم برای انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر در اهواز تصمیمی است که برای هر زن منحصر به فرد است. به عنوان مثال، ممکن است نگران لابیای بیش از حد بزرگی باشید که در توانایی شما برای پوشیدن لباس شنای مورد علاقه تان اختلال ایجاد می کند. یا شاید شما یک علاقه‌مند به دوچرخه‌سواری هستید و هنگام دوچرخه‌سواری، لابیای شما به‌طور ناراحتی کشیده می‌شود. هزینه عمل زیبایی واژن دراهواز دلیل هر چه باشد، خبر خوب این است که ما می توانیم کمک کنیم.
آشنایی با لابیاپلاستی

بهترین جراح زیبایی زنان در اهواز روش پیچیده ای نیست و ما معمولاً آن را به صورت سرپایی انجام می دهیم. در طول عمل، ما از راحتی شما با بیهوشی اطمینان می‌دهیم و سپس بافت‌های لازم را برای رسیدن به هدفتان کوتاه می‌کنیم.

پس از عمل، شما آزاد هستید که به خانه بروید و ما دستورالعمل‌های کامل مراقبت‌های بعدی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. شما باید برنامه ریزی کنید که برای چند روز با بهبودی محل های برش، آن را آسان کنید، که به معنای مرخصی از کار یا سایر تعهدات است.

دکتر زنان برای جوانسازی واژن در اهواز ، پس از بازگشت به فعالیت های عادی خود، این کار را به تدریج انجام دهید و تا زمانی که بافت ها به طور کامل بهبود نیافته اند، از انجام فعالیت های سنگین یا بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید. به خاطر داشته باشید که باید به مدت 4 تا 6 هفته از رابطه جنسی و استفاده از تامپون نیز خودداری کنید.

مطمئن باشید، ما در تمام مراحل با شما هستیم و اگر سوال یا ابهامی دارید، فقط یک تماس تلفنی در راهیم.

اگر می‌خواهید بررسی کنید که آیا جراحی زیبایی واژن در اهواز ، می‌تواند به شما در اهداف راحتی یا زیبایی شما کمک کند، لطفاً با دفتر ما در کلرادو اسپرینگز، کلرادو برای تعیین وقت ملاقات تماس بگیرید.

لابیاپلاستی (جراحی ولو) در اهواز

جراحی لابیاپلاستی با لیزر در اهواز ، با هدف کاهش اندازه لابیاهای مینور که فلپ های پوست در دو طرف دهانه واژن هستند، انجام می شود.

جراحی لابیاپلاستی برای دختران زیر 18 سال توصیه نمی شود زیرا لابیاها پس از بلوغ تا اوایل بزرگسالی به رشد خود ادامه می دهند.
روش لابیاپلاستی

دکتر لابیاپلاستی در اهواز ، را می توان با استفاده از بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی با آرامبخش انجام داد، بسته به شرایط خاص شما که توسط جراح پلاستیک ارزیابی می شود. هدف این عمل جراحی تغییر شکل لب های کاژن با کوتاه کردن بافت هدف از طریق چاقوی جراحی یا لیزر در یک عمل جراحی است که حدود 1 تا 2 ساعت طول می کشد. بیماران به طور کلی می توانند پس از جراحی بدون نیاز به یک شب اقامت در بیمارستان به خانه بروند.

بهبودی پس از عمل جراحی لابیاپلاستی در اهواز ، معمولاً حدود 2 هفته طول می کشد. با این حال، پوست ممکن است تا چند ماه برای بهبودی کامل نیاز داشته باشد.

جراح ممکن است بسته به شرایط خاص شما توصیه های خاص تری به شما بدهد که باید رعایت کنید، با این حال، برای یک نتیجه رضایت بخش باید از برخی توصیه های اساسی پیروی کنید:

ناحیه جراحی را تمیز و عاری از عفونت نگه دارید
برای جلوگیری از ساییدگی، لباس زیر و لباس گشاد بپوشید
برای حدود 6 هفته از رابطه جنسی خودداری کنید
به مدت 6 تا 12 هفته از فعالیت بدنی خودداری کنید
برای چند هفته به جای تامپون از حوله های بهداشتی استفاده کنید

 عمل لابیاپلاستی در اهواز

بهترین جراح عمل لابیاپلاستی در اهواز

بهترین جراح عمل لابیاپلاستی در اهواز

بهترین جراح عمل لابیاپلاستی در اهواز

بهترین جراح عمل لابیاپلاستی در اهواز
بهترین جراح عمل لابیاپلاستی در اهواز

 

دسته بندی : لابیاپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.