تنظیمات استایل سایت

انتخاب نوع نمایش

 • Full
 • Boxed

انتخاب رنگ

 • skyblue
 • green
 • blue
 • coral
 • cyan
 • eggplant
 • pink
 • slateblue
 • gold
 • red

بهترین قیمت و هزینه های عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی)

بهترین قیمت و هزینه های عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی)

بهترین قیمت و هزینه های عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی)

نگاه کردن به اندام‌های خصوصی می‌تواند ناخوشایند باشد، چه رسد به اینکه به فکر تغییر آن‌ها باشید. اما این دقیقاً همان چیزی است که بسیاری از زنان در نظر دارند: کوچک کردن یا تغییر شکل لابیای خود.

زنان تمایل دارند نسبت به ظاهر لابیای درونی خود احساس خودآگاهی داشته باشند و ممکن است فکر کنند که در فعالیت های روزمره آنها اختلال ایجاد می کند. با این حال، در بسیاری از موارد، این احساس به حدی شدید است که برخی از زنان برای برداشتن یا کاهش بافت اضافی از لابیا مینور (لابیاهای داخلی) لابیاپلاستی انجام می‌دهند.

بهترین قیمت و هزینه های عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی)

جراحی لابیاپلاستی چیست؟
لابیاپلاستی یک عمل جراحی زیبایی است که اندازه لابیا مینور را کاهش می دهد. این می تواند توسط پزشک، پرستار یا تکنسین بیهوشی تحت نظارت پزشک انجام شود. لابیاپلاستی اغلب در زنان دهه بیست، سی و چهل ساله انجام می شود که احساس می کنند لابیاهایشان خیلی بلند یا شل شده است.

برخی از زنان همچنین نگران داشتن ظاهری ناهموار در زیر کمربند هستند که ممکن است آنها را در موقعیت‌های صمیمی مانند رابطه جنسی غیرجذاب یا خودآگاه کند.

دلیل دیگری که زنان جراحی لابیا را انتخاب می کنند این است که می خواهند مشکلات بی اختیاری ادرار را کمتر به چشم بیاورند. برخی از جراحان بر این باورند که ممکن است بتوان آن جراحی را برای کاهش یا از بین بردن نیاز به پد در هنگام استفاده از دستشویی انجام داد. با این حال، این ادعا توسط تحقیقات علمی تأیید نشده است.

تفاوت بین لابیاپلاستی و واژینوپلاستی
جراحی لابیاپلاستی اغلب با جراحی واژینوپلاستی اشتباه گرفته می شود، اما اینها کاملاً متفاوت هستند. در صورت نیاز می توان واژینوپلاستی را با لابیاپلاستی انجام داد. واژینوپلاستی برای سفت کردن واژنی که در اثر زایمان شل می شود انجام می شود.

در طول جراحی لابیاپلاستی چه اتفاقی می افتد؟ در طول جراحی لابیاپلاستی چه اتفاقی می افتد
جراحی لابیا یک جراحی زیبایی است که شامل کاهش طول لابیا مینور می شود. این عمل توسط جراحان پلاستیک انجام می شود و می تواند تحت بیهوشی موضعی یا عمومی انجام شود. حدود یک ساعت قبل از جراحی به بیماران تزریق موضعی برای بی حس کردن ناحیه انجام می شود.

این روش معمولا بین یک تا دو ساعت طول می کشد. با این حال، برای شروع، بسته به اینکه طول لابیای بیمار به طور کامل یا جزئی کاهش پیدا کند و بزرگی لابیای بیمار می تواند متفاوت باشد.

ابتدا جراح برشی در داخل واژن ایجاد می کند و آن را در دو انتها بخیه می زند تا از نشت خون جلوگیری کند. هنگامی که آن برش ایجاد شد، لابیا مینور بیمار به سمت جلو کشیده می شود و بافت اضافی برداشته می شود. اگر یک بیمار کاهش جزئی داشته باشد، لابیای موجود او را می توان با استفاده از بخیه های قابل حل به هم بخیه زد.

برای انجام این روش، بیماران باید با یک جراح پلاستیک که این جراحی ها را انجام می دهد، مشاوره اولیه داشته باشند. در طول مشاوره، بیمار خواسته ها، تاریخچه پزشکی و انتظارات خود از جراحی را مطرح می کند.

دکتر توضیح می دهد که این روش شامل چه مواردی می شود و در مورد هزینه ها صحبت می کند. سپس، اگر کاندیدای خوبی تشخیص داده شود، برای جراحی در یک مرکز تخصصی در روش های جراحی پلاستیک برنامه ریزی می شود.

هزینه لابیاپلاستی در تهران
لابیاپلاستی رایج ترین عمل جراحی زیبایی در ترکیه برای زنان ترک و زنان کشورهای غربی است. زنانی که برای انجام این عمل به استانبول می آیند دلایل زیادی دارند اما به شدت به دنبال کاهش اندازه لابیا مینور خود هستند.

در مقایسه با سایر کشورها، هزینه لابیاپلاستی در ترکیه نسبتا پایین است. بسته به پزشک و نوع روش، قیمت می تواند بین 900 تا 4000 دلار باشد.

مزایای انجام لابیاپلاستی در تهران
اگر در نظر دارید لابیاپلاستی در ترکیه انجام دهید، باید از مزایای بسیاری که انجام آن در اینجا دارد بدانید. این کشور دارای تعدادی از مجرب ترین و ماهرترین جراحان پلاستیک در سطح جهان است که می توانند نتایج مطلوب را به شما ارائه دهند. مزایای انجام لابیاپلاستی در ترکیه به شرح زیر است:

ارزش عالی برای پول
ترکیه برای توریسم پزشکی بسیار مقرون به صرفه است و جراحان آن در مقایسه با کشورهای دیگر مانند ایالات متحده یا اروپا ارزش بسیار خوبی برای پول ارائه می دهند.

هزینه های اقدامات پزشکی عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی)  همچنین هزینه زندگی به طور کلی در مقایسه با این کشورها کمتر است. بنابراین، حتی پس از پرداخت هزینه‌های جراحی، هزینه‌های سفر و اقامت، نسبت به انجام همان روش در خانه در هزینه‌های بیشتری صرفه‌جویی خواهید کرد.

محیط امن
ترکیه کشوری امن است که توریسم پزشکی در آن در حال رونق است، عمدتاً به دلیل امکانات بهداشتی با کیفیت بالا و هزینه های پایین آن در مقایسه با کشورهای دیگر مانند ایالات متحده یا آلمان.

بیماران در اتحادیه اروپا و ایالات متحده باید بیش از دو برابر برای درمان خود به تنهایی پرداخت کنند، بدون در نظر گرفتن سایر هزینه ها مانند سفر یا اقامت، که بسته به محل اقامت آنها هنگام بازدید از ترکیه می تواند زیاد باشد. با این حال، ترکیه در مورد تضمین کیفیت، همه کشورهای دیگر را شکست می دهد.

پزشکان با مهارت بالا
ترکیه به پزشکان بسیار ماهر خود معروف است. آنها در بهترین دانشگاه های ترکیه آموزش دیده اند و آنها را به یکی از بهترین جراحان جهان تبدیل کرده است. علاوه بر این، پزشکان ترک از تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته برای انجام جراحی شما استفاده می کنند. در نتیجه، می توانید مطمئن باشید که پس از عمل جراحی، نتیجه بسیار خوبی خواهید داشت.

امکانات مدرن
ترکیه دارای امکانات مدرنی است که بهترین خدمات پزشکی ممکن را به بیماران ارائه می دهد. متخصصان پزشکی در زمینه های خود بسیار ماهر و با تجربه هستند و به آنها امکان ارائه خدمات با کیفیت بالا را می دهد. کلینیک تجهیزات و امکانات پیشرفته ای را برای دریافت بهترین خدمات به مراجعان ارائه می دهد.

هزینه مقرون به صرفه
ترکیه راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه جراحی لابیا است. این یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه آن درمان است زیرا هزینه آن به اندازه کشورهای دیگر مانند آمریکا یا اروپا نیست. این بدان معناست که اگر برای درمان به ترکیه سفر می کنید، می توانید در هزینه سفر خود صرفه جویی کنید و با صرف هزینه کمتر در این روش، از نتایج بهتری برخوردار خواهید شد.

در کلینیک HayatMed ترکیه، ما جراحان پلاستیک بسیار ماهر در زمینه جراحی پلاستیک داریم. علاوه بر کادر پزشکی مجرب و کلینیک مجهز به فناوری های پیشرفته. برای دریافت وقت مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید.

هزینه لابیاپلاستی در ایالات متحده آمریکا
هزینه های لابیاپلاستی در آمریکا
هزینه لابیاپلاستی در ایالات متحده آمریکا 4750 تا 7500 دلار است. این قیمت بسته به محل جراحی و جراح متفاوت است. هزینه لابیاپلاستی در ایالات متحده در مقایسه با سایر کشورهای اروپای غربی نسبتاً بالا است.

این احتمالاً به دلیل عوامل مختلفی از جمله تقاضای عمومی برای خدمات جراحی پلاستیک به طور کلی و روش های تخصصی مانند لابیاپلاستی است. علاوه بر این، تقاضا برای این جراحی در طول زمان به دلیل افزایش آگاهی در مورد مسائل زیبایی و تصمیم زنان که مایل به تغییر ظاهر خود هستند، به طور پیوسته افزایش یافته است.

از آنجایی که زنان بیشتری به دنبال جراحی لابیا هستند، جراحان مجبور شدند قیمت خود را بر این اساس تنظیم کنند. علاوه بر این، برخی از جراحان ممکن است هزینه بیشتری نسبت به دیگران دریافت کنند، زیرا آنها مزایای اضافی مانند مشاوره رایگان یا تخفیف برای اعمال گسترده ارائه می دهند.

هزینه لابیاپلاستی در تهران
“هزینه لابیاپلاستی” به کل هزینه یک عمل، شامل تمام هزینه های مرتبط مانند بیهوشی و هزینه های تسهیلات جراحی اشاره دارد. هنگامی که شخصی در مورد هزینه لابیاپلاستی در انگلستان سؤال می کند، معمولاً در مورد هزینه های جراحی سؤال می کند.

در این مورد، هزینه‌های جراحی لابیا بسته به ارائه‌دهنده و محل متفاوت است، اما میانگین تخمینی برای جراحی کامل لابیا (لابیا ماژور و مینور) حدود 2000 تا 4000 پوند است.

از آنجایی که جراحی لابیا یک عمل زیبایی محسوب می شود، تحت پوشش بیمه سلامت ملی نیست و باید از جیب پرداخت شود. با این حال، ارائه دهندگان بیمه ممکن است برخی یا تمام این هزینه ها را در صورت «ضروری» یا «معقول» بازپرداخت کنند.

 

دسته بندی : لابیاپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.