تنظیمات استایل سایت

انتخاب نوع نمایش

 • Full
 • Boxed

انتخاب رنگ

 • skyblue
 • green
 • blue
 • coral
 • cyan
 • eggplant
 • pink
 • slateblue
 • gold
 • red

عمل زیبایی واژن قبل و بعد

بهبودی از لابیاپلاستی: آنچه باید بدانید

لابیاپلاستی نوعی جراحی پلاستیک است که در آن شکل یا اندازه لابیا مینور که چین‌های داخلی ناحیه تناسلی زنان است، تغییر می‌کند. زنان اغلب به دلایل زیبایی و عملی تصمیم به انجام این جراحی می‌گیرند.

برخی از زنان برای افزایش اعتماد به نفس یا احساس بهتری نسبت به ظاهر خود، لابیاپلاستی را انتخاب می کنند. برخی دیگر ممکن است بخواهند انواع خاصی از لباس‌ها را راحت‌تر بپوشند یا در طول فعالیت‌های فیزیکی مانند ورزش احساس محدودیت کمتری کنند. با بریدن بافت اضافی، لابیاها می توانند ظاهری زیباتر و «جلو شده» داشته باشند و در عین حال مشکلات مربوط به عملکرد یا راحتی را نیز برطرف کنند.

علاقه به تقویت یا جوانسازی این ناحیه صمیمی اخیراً افزایش یافته است. این به دلیل آگاهی بیشتر در مورد این روش و همچنین افزایش مثبت بودن بدن و توانمندسازی است. زنان بیشتر و بیشتری به این جراحی تبدیلی به عنوان یک گزینه فکر می کنند. اگر به انجام عمل لابیاپلاستی فکر می کنید، اطلاعات زیر به شما بینش های ارزشمندی را در مورد آنچه در طول دوره بهبودی انتظار دارید ارائه می دهد.

مرکز جراحی پیشروترین کلینیک جراحی پلاستیک در انگلستان برای جراحی لابیاپلاستی است. جراحان ما سالها تجربه در انواع جراحی لابیا دارند. در اینجا، ما اطلاعات کلیدی را برای کمک به بهبودی شما پس از جراحی لابیا تا حد امکان راحت ارائه می کنیم تا بهترین نتایج لابیاپلاستی را به دست آورید.

مطالب مرتبط: جراحی لابیاپلاستی چیست؟

چه زمانی باید به جراحی لابیاپلاستی فکر کنید؟

لابیاپلاستی فقط به منظور بهبود ظاهر لابیای شما نیست، اگرچه این اغلب دلیلی کلیدی است که بسیاری از افراد برای انجام آن انتخاب می کنند. این جراحی همچنین می‌تواند به بسیاری از مشکلات دیگر کمک کند. بنابراین، چه زمانی ممکن است این جراحی برای شما ایده خوبی باشد؟

نگرانی های ظاهری

اگر از ظاهر لابیای خود ناراضی هستید، ممکن است این روش را در نظر بگیرید. شاید احساس می کنید که چین های داخلی یا خارجی ناحیه تناسلی شما (معروف به لب های کوچک و لابیا بزرگ) پوست اضافی زیادی دارند. این پوست اضافی گاهی اوقات آویزان می شود و باعث می شود در مورد ظاهر خود احساس خودآگاهی داشته باشید، به خصوص در لباس های زیبا یا مایو.

ناراحتی فیزیکی

برای برخی افراد، داشتن لابیای بزرگتر می تواند ناراحت کننده یا حتی دردناک باشد. این می تواند زمانی اتفاق بیفتد که بافت اضافی در طول فعالیت های روزانه یا ورزش مانع شود. به عنوان مثال، ممکن است هنگام دوچرخه‌سواری، دویدن یا حتی پیاده‌روی، احساس ناراحتی کنید.

ناراحتی جنسی

اگر در حین رابطه جنسی به دلیل بزرگ‌تر شدن لب‌ها احساس ناراحتی یا درد می‌کنید، لابیاپلاستی می‌تواند یک راه‌حل باشد. برخی از افراد متوجه می شوند که بافت اضافی می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در صمیمیت شود و هم بر لذت آنها و هم بر روی شریک زندگی آنها تأثیر بگذارد.

مسائل مربوط به لباس

در برخی موارد، داشتن لابیای بزرگ‌تر می‌تواند از طریق لباس‌های تنگ یا مایو قابل توجه باشد، که ممکن است باعث ایجاد احساس ناراحتی یا خودآگاهی در شما شود.

چه کسانی می توانند لابیاپلاستی انجام دهند؟

این جراحی به طور کلی برای بزرگسالانی توصیه می شود که درک روشنی از آنچه که این روش شامل می شود و آنچه می تواند و نمی تواند به دست آورد توصیه می شود. داشتن انتظارات واقع بینانه از نتایج مهم است تا اطمینان حاصل شود که از نتیجه راضی هستید.

لابیا مینور بیش از حد بزرگ یا نامتقارن می تواند منبع قابل توجهی از درد و ناراحتی در حین ورزش یا مقاربت جنسی باشد. زنان همچنین ممکن است نتوانند سطح کافی بهداشت شخصی را رعایت کنند و ممکن است اعتماد به نفس خود را از دست بدهند.

مطالب مرتبط: لابیاپلاستی و جوانسازی واژن – لابیا یا واژن طبیعی چیست؟

جراحی لابیاپلاستی راه حل ایده آلی برای تسکین درد و ناراحتی فیزیکی و بهبود اندازه و شکل لابیای داخلی است. عوامل متعددی از جمله زایمان، روند طبیعی پیری، نوسانات هورمونی و ژنتیک می‌توانند بر ظاهر لابیا تأثیر بگذارند. لابیاپلاستی یک عمل جراحی پلاستیک بسیار موثر است که برای کاهش اندازه لابیا مینور طراحی شده است. این روش شامل برداشتن بافت اضافی لبی برای کاهش بیرون زدگی بیش از حد است. سپس لابیای داخلی باید در تناسب بهتری با دهانه واژن و لابیا ماژور خارجی ظاهر شود.

چندین تکنیک مختلف برای انجام جراحی لابیاپلاستی وجود دارد که شامل هر دو روش تریم و گوه می شود. پس از ارزیابی بالینی کامل، مناسب ترین تکنیک برای رفع نیازها و خواسته های شما انتخاب می شود.

مطالب مرتبط: هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

جراحی لابیاپلاستی چگونه کار می کند؟

جراحی لابیاپلاستی یک روش ساده است که برای تغییر شکل لابیا با برداشتن پوست اضافی طراحی شده است. در حالی که جراحی اغلب بر روی چین‌های داخلی فرج، معروف به لب‌های کوچک تمرکز می‌کند، در صورت نیاز می‌توان آن را روی چین‌های بیرونی یا لب‌های بزرگ نیز انجام داد.

فرآیند جراحی

برای شروع، جراح برش های کوچکی را برای خلاص شدن از شر بافت اضافی ایجاد می کند. اگر به دنبال این هستید که چین‌های بیرونی را کمی حجیم‌تر کنید، می‌توانید چربی را از قسمت دیگری از بدنتان به لابیا بزرگ منتقل کنید. این کار با تزریق سلول های چربی خود برای ایجاد ظاهری کاملتر انجام می شود.

درست بعد از جراحی چه اتفاقی می افتد؟

خبر خوب این است که جراحی معمولا زیاد طول نمی کشد و اغلب تحت بی حسی موضعی انجام می شود، به این معنی که شما به طور کامل به خواب نخواهید رفت. در بیشتر موارد، می توانید انتظار داشته باشید که فقط چند ساعت پس از اتمام عمل به خانه بروید.

ریکاوری و مراقبت های پس از آن

پس از جراحی، معمولاً مقداری تورم وجود دارد. این یک پاسخ معمولی است و چیزی نیست که بیش از حد نگران آن باشد. می‌توانید از بسته‌های سرد برای کمک به کاهش تورم استفاده کنید و جراحتان ممکن است داروهای ضد التهابی نیز به شما بدهد. علاوه بر این، برخی از افراد ممکن است خارش جزئی یا کمی درد را تجربه کنند. اما نگران نباشید – این علائم معمولاً در عرض یک هفته یا بیشتر از بین می روند.

 

دسته بندی : لابیاپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.