تنظیمات استایل سایت

انتخاب نوع نمایش

 • Full
 • Boxed

انتخاب رنگ

 • skyblue
 • green
 • blue
 • coral
 • cyan
 • eggplant
 • pink
 • slateblue
 • gold
 • red

هزینه عمل تنگ کردن واژن ۱۴۰۳

هزینه عمل تنگ کردن واژن ۱۴۰۳

هزینه عمل تنگ کردن واژن ۱۴۰۳

پاسخ: من بیش از 15 سال است که عمل زیبایی واژن . لابیاپلاستی انجام می دهم. اگرچه لابیاپلاستی مدرن ده ها سال است که وجود داشته است، اما من در زمانی شروع کردم که هنوز یک روش نسبتا ناشناخته برای عموم مردم بود. عمل تنگی واژن  بسیاری از بیماران من از خارج از تورنتو و حتی انتاریو بودند. اکثر بیماران من از نتایج خود بسیار راضی هستند. من برای رفع مشکلات باقیمانده که در روش اصلی که انجام دادم حل نشده اند، تنگ کردن واژن . جراحی تجدید نظر را انجام خواهم داد. با این حال، در حال حاضر برای اصلاح مشکلات ایجاد شده توسط جراح دیگر، لابیاپلاستی تجدیدنظر را انجام نمی دهم.

هزینه عمل تنگ کردن واژن ۱۴۰۳

برخی از دلایلی که برای جراحی تجدید نظر درخواست می شود عبارتند از:

 

مقدار ناکافی بافت برداشته شده است

عدم تقارن

جای زخم نامنظم

اصلاح ناکافی

لطفاً توجه داشته باشید که زمانی که بافت بیش از حد برداشته شده باشد، رفع لابیا ممکن است دشوار باشد. در نتیجه، این روش واقعاً جراحی ترمیمی محسوب نمی شود.

 

س: چه چیزی می تواند باعث نتایج بد لابیاپلاستی شود؟

 

پاسخ: ارتباط نادرست و سوء تفاهم بین بیمار و جراح علت شایع نتایج ناخوشایند است. به همین دلیل مهم است که یک جراح را پیدا کنید که بتوانید به او اعتماد کنید و اهداف شما را درک کند. یکی دیگر از دلایل احتمالی یک عارضه پیش بینی نشده است. خطر این اتفاق را می توان با رعایت تمام دستورالعمل های قبل و بعد از عمل که توسط جراح به شما ارائه می شود به حداقل رساند. شما همچنین باید در مورد سابقه پزشکی و وضعیت خود صادق و صادق باشید تا مطمئن شوید که جراحی برای شما بی خطر است.

 

سوالات خاص

 

شک و تردیدهای شخصی شما در مورد لابیاپلاستی

 

س: چگونه می توانم بفهمم که اندازه لب های من طبیعی است؟

 

پاسخ: به خاطر داشته باشید که اندازه نرمال لابیا مینور وجود ندارد زیرا هر زن متفاوت است. بدن شما با بدن همسایه شما یکسان نیست، آنچه ممکن است غیرطبیعی در نظر بگیرید می تواند چیزی باشد که رفیق بدنسازی شما آن را طبیعی می داند. بعضی از خانم ها یک لابیای خود را بلندتر از دیگری دارند، بعضی از آنها هر دو لب، لب های داخلی و خارجی، اندازه یکسان و غیره دارند، شکل ها و اندازه ها به اندازه خانم ها متنوع است.

 

اکثر بیماران ما تمایل داشتند که لابیا مینورشان به اندازه لابیا ماژور (لب های خارجی واژن) کمتر برجسته باشد. می توان گفت که “اندازه نرمال لابیا” هر چیزی است که شما انتخاب می کنید. بر اساس نظر خودتان در مورد اینکه واژن شما چگونه باید باشد و چه چیزی لازم است تا شما را با آن راحت و خوشحال کند. من بهترین نتیجه ممکن را برای شما ایجاد خواهم کرد.

 

 

س: اگر بچه دار نشده باشم می توانم جراحی لابیاپلاستی انجام دهم؟

 

پاسخ: بله، هر خانمی در هر سنی می تواند در صورت لزوم لابیاپلاستی را در نظر بگیرد. به یاد داشته باشید: مشکلی که لابیاپلاستی اصلاح می کند، بزرگ شدن لابیا است که به دلیل ظاهر آن باعث ناراحتی یا ناراحتی فیزیکی می شود. این جراحی عمدتاً برای بهبود ظاهر لابیاها انجام می شود.

 

تاکنون هیچ مدرک پزشکی وجود نداشته است که نشان دهد روش‌های جراحی مانند لابیاپلاستی می‌تواند در زایمان در سنین بالاتر اختلال ایجاد کند یا اینکه برای انجام این جراحی باید صاحب فرزند شده باشید.

 

س: آیا شریک جنسی من بعد از لابیاپلاستی من تغییری احساس می کند؟

 

پاسخ: بستگی به میزان ناهنجاری لابیا دارد. شریک جنسی شما ممکن است بعد از جراحی تفاوتی احساس کند زیرا بافت اضافی که برداشته شده در رابطه جنسی منظم شما تداخلی ایجاد نمی کند و این ممکن است همه چیز را برای هر دوی شما لذت بخش تر کند.

 

س: آیا جراحی لابیاپلاستی برگشت پذیر است؟

 

پاسخ: پس از اتمام درمان، بازسازی لابیای شما به اندازه قبلی دشوار است.

 

س: دکتر کسرایی چه مدت است که عمل لابیاپلاستی را انجام می دهند؟

 

ج: جراح اصلی زیبایی ما که در جراحی پلاستیک و ترمیمی تخصص دارد، دکتر کسرایی و تیمش بیش از 15 سال است که لابیاپلاستی را انجام می دهند. او تکنیک ها و روش های منحصر به فردی را توسعه داده است و می توان آن را پیشگام جراحی پلاستیک برای زنان در تورنتو دانست. او همچنین نحوه انجام این روش را در دانشگاه تورنتو، جایی که استادیار است، آموزش می دهد.

 

س: من می‌خواهم لب‌هایم رنگ طبیعی خود را حفظ کنند. میتونی انجامش بدی؟

 

ج: بله. من با تکنیک های جراحی لابیاپلاستی که برای ارائه نتایج مورد نظر شما طراحی شده اند، تجربه دارم. شما می توانید بهترین طرح جراحی را متناسب با نیازهای منحصر به فرد خود برنامه ریزی کنید. تیم ما شما را در کل فرآیند راهنمایی می کند تا بهترین تصمیم را با تمام اطلاعاتی که احتمالاً نیاز دارید بگیرید.

 

دو نوع روش کاهش لب وجود دارد: حفظ لبه، با این کار لابیای شما رنگ و خطوط طبیعی خود را حفظ می کند و دیگری کاهش لبه است که با این کار رنگدانه و بافت ضخیم لابیای شما به طور کامل از بین می رود.

 

س: چقدر زودتر باید برای لابیاپلاستی برنامه ریزی کنم؟

 

A: این بستگی به در دسترس بودن کارکنان و امکانات جراحی ما دارد. ابتدا باید برای مشاوره قبل از جراحی مراجعه کنید، سپس می توان برنامه ریزی را پس از آن تعیین کرد. با این حال، بیماران لابیاپلاستی می توانند جراحی خود را تا یک ماه قبل برنامه ریزی کنند. ما برنامه خود را مطابق با نیازهای شما تنظیم می کنیم تا بتوانید جراحی و بهبودی خود را در اوقات فراغت خود برنامه ریزی کنید. این به شما امکان می دهد بدون استرس در مورد نگه داشتن قرارهای روزانه یا عجله در بهبودی خود برای بازگشت به سر کار، زمان کافی برای بهبودی داشته باشید. تیم ما به شما کمک می کند تا بهترین زمان را برای لابیاپلاستی خود برنامه ریزی کنید.

 

س: اگر از بخیه های قابل حل در لابیاپلاستی استفاده شود چه زمانی حل می شود؟

 

پاسخ: این بخیه ها اغلب در حین لابیاپلاستی استفاده می شوند زیرا از ماده ای ساخته شده اند که بدون ایجاد عفونت یا درد حل می شود. بسته به نوع بخیه و محل بخیه ها، ممکن است از 7 تا 21 روز پس از جراحی حل شوند. این بخیه‌های قابل حل به بافت‌ها اجازه می‌دهند به طبیعی‌ترین روش بهبود پیدا کنند، به همین دلیل است که بهترین گزینه برای لابیاپلاستی هستند زیرا نتیجه باید تا حد امکان طبیعی به نظر برسد.

 

س: آیا باید عکس های قبل و بعد از جراحی لابیاپلاستی را ببینم؟

 

پاسخ: بله، ممکن است تصاویر قبل و بعد از بیماران قبلی ما را در طول مشاوره لابیاپلاستی خود مشاهده کنید.

 

س: آیا وقتی لابیاپلاستی تمام شد و بهبود یافت، لبه ناهمواری روی لابیای من وجود خواهد داشت؟

 

پاسخ: نه، پس از بهبودی، ناحیه کاملا طبیعی به نظر می رسد. تکنیک‌های جراحی ما دقیق‌ترین و طبیعی‌ترین نتایج را هم از نظر ظاهری و هم از نظر احساسی ایجاد می‌کنند. شما تحت تاثیر قرار خواهید گرفت که چگونه کانتور بدن صمیمی شما طبیعی به ن

دسته بندی : لابیاپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.