تنظیمات استایل سایت

انتخاب نوع نمایش

 • Full
 • Boxed

انتخاب رنگ

 • skyblue
 • green
 • blue
 • coral
 • cyan
 • eggplant
 • pink
 • slateblue
 • gold
 • red

هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در شیراز

هزینه عمل لابیاپلاستی در شیراز

هزینه عمل لابیاپلاستی در شیراز

هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در شیراز ،لابیاپلاستی سالانه بیش از 2500 بیمار ایرانی و خارجی در ایران تحت عمل لابیاپلاستی قرار می گیرند. لابیاپلاستی در شیراز (بهترین جراح لابیاپلاستی در شیراز ) از نظر متخصصان و جراحان ماهر در صدر خاورمیانه قرار دارد.شیراز در دهه اخیر به یکی از شهرهای مهم در زمینه گردشگری بهترین جراح لابیاپلاستی در سراسر جهان تبدیل شده است. جراح تایتنینگ ، جراحان، پزشکان و متخصصان مجرب و تحصیلکرده، بیمارستان ها و مراکز درمانی پیشرفته، فناوری های نوین مراقبت های بهداشتی و قیمت های مناسب، شیراز را به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جراحی عکس واقعی لابیاپلاستی در سراسر جهان تبدیل کرده است. بهترین بیمارستان های لابیاپلاستی در ایران به شرح زیر است:

1- بیمارستان فرمانیه
2- بیمارستان گاندی
3- بیمارستان سعادت اباد

هزینه لابیاپلاستی در شیراز

تفاوت قابل توجهی بین قیمت و هزینه لابیاپلاستی در شیراز و سایر کشورها وجود دارد. قیمت و هزینه لابیاپلاستی در شهر شیراز در سال 2022 از پنج  5 میلیون تومان شروع می شود. لابیاپلاستی در اهواز ، با این حال اگر می‌خواهید قیمت ارزان‌تری با همان کیفیت داشته باشید، می‌توانید شهر شیراز را انتخاب کنید.مهمترین عوامل قیمت پایین آن در ایران عبارتند از:

تعداد زیادی از بیمارستان های لابیاپلاستی در ایران
تعداد زیادی کاندید لابیاپلاستی در ایران

هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در شیراز
هزینه عمل لابیاپلاستی در شیراز

هزینه لابیاپلاستی در شیراز بسته به جراح و بیمارستان متفاوت است. متوسط ​​هزینه لابیاپلاستی در شیراز 5 میلیون تومان است.
هزینه لابیاپلاستی در شیراز در مقایسه با سایر کشورها

هزینه این جراحی در آمریکا 4000 دلار، در اروپا 3300 دلار، در تایلند 1800 دلار و در ترکیه 1500 دلار است.

 لابیاپلاستی در شیراز

هزینه عمل زیبایی واژن در شیراز

هزینه عمل زیبایی واژن در شیراز ، در حالی که هزینه عمل زیبایی واژن  در اکثر مناطق تا  8 میلیون تومان هزینه دارد، در شیراز فقط حدود 5تا 6 میلیون تومان هزینه دارد.  جراحی زیبایی واژن که به آن جراحی واژن نیز گفته می شود، یک عمل جراحی است که بر روی ناهنجاری ها، عیوب، آسیب ها و نقص های مقعد و واژن زنان تمرکز دارد. این جراحی به طور خاص بافت اسکار، برآمدگی های ناخوشایند و پوست ناخواسته را از بین می برد و سپس عضلات پرینه و واژن را سفت یا شل می کند.

آیا جراحان عمل جراحی زیبایی واژن در شیراز خوب هستند؟

بر اساس آمار، عمل زیبایی واژن در شیراز 7 برابر بیشتر از آمریکا، یعنی بیش از 150000 عمل در سال انجام می شود. بیش از 90 درصد موفقیت نشان می دهد که جراح زنان به دلیل تجربه و اعمال جراحی بالا در این زمینه حرفه ای هستند.

هزینه واژینوپلاستی در شیراز

واژینوپلاستی (جراحی سفت کردن) ، روشی که هدف آن “سفت کردن” واژنی است که در اثر زایمان طبیعی یا پیری سست یا شل شده است. که هزینه آن حدود 12 میلیون الی 15 میلیون تومان میباشد .

بهترین دکتر (جراح ) لابیاپلاستی با لیزر در شیراز

همه دکتر (های ) سایت برترین جراح  دارای گواهینامه بین المللی هستند و حداقل 10 سال تجربه در زمینه لابیاپلاستی در مشهد ، خود دارند. جراحی واژن ، لیزر واژینال ،  جراحی زیبایی واژن ، جراحی لابیاپلاستی با لیزر و درمان ناباروری از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی و پزشکی در شیراز هستند. بر این اساس مجرب ترین پزشکان دنیا را برای انجام عمل جراحی لابیاپلاستی در شیراز در کنار خود خواهید داشت.

بهترین جراحان لابیاپلاستی در شیراز

سالانه بیش از 24000 عمل جراحی لابیاپلاستی در شیراز  انجام می شود. پزشکان مجرب شیرازی با سابقه عالی در حال انجام این عمل هستند. یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب جراح خوب برای لابیاپلاستی در شیراز ، جراحی های متعدد لابیاپلاستی است که توسط پزشک انجام می شود.
چرا باید برای لابیاپلاستی به ایران سفر کرد؟

بسیاری از بیماران برای لابیاپلاستی به شیراز سفر می کنند. یکی از دلایل این موضوع، متخصصان و جراحان ایرانی هستند که درصد موفقیت جراحی بالایی دارند.

هزینه پایین لابیاپلاستی در شیراز
هزینه کم اقامت در شیراز
پزشکان با تجربه
تعداد بالای لابیاپلاستی در شیراز

مراکز تشخیصی و جراحی لابیاپلاستی در شیراز مطابق با استانداردهای روز اروپا در حال انجام با کیفیت ترین عمل ها در ایران هستند. یکی دیگر از دلایل لابیاپلاستی در شیراز هزینه کمتر آن نسبت به سایر کشورها می باشد.

متخصص عمل لابیاپلاستی

بسیاری از متخصصینی که لابیاپلاستی در شیراز را انجام می دهند، جراحان پلاستیک یا جراحان زیبایی هستند که اغلب در مورد جراحی دستگاه تناسلی زنان «خودآموخته» هستند.سایت برترین جراح متخصص در لابیاپلاستی در شیراز  و سایر روش‌های جوان‌سازی واژن است که می‌تواند به افزایش عزت نفس و صمیمیت زنان کمک کند. وقتی صحبت از …

 

درباره لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی یک جراحی پلاستیک است که بر روی لوب واژن انجام می شود. جراحی لابیاپلاستی را می توان با واژینوپلاستی یا به تنهایی انجام داد. این جراحی پلاستیک ممکن است روی لوبیا اصلی یا زیر لوبیا اعمال شود. هدف لابیاپلاستی تغییر اندازه شکل لابیا و معمولاً کاهش تقارن لبه‌های واژن است.
توصیه شده برای

خانم هایی که لوبیاهای واژینال (تایتنینگ )آنها درشت است و مانع فعالیت های روزانه آنها می شود
خانم هایی که می خواهند اندامی زیبا داشته باشند
زنانی که فرم بیرونی واژن خود را به دلیل زایمان تغییر داده اند

قبل از لابیاپلاستی

فرد باید انعقاد خون و آزمایش پاپ اسمیر را انجام دهد.
عفونت های باکتریایی و قارچی باید قبل از جراحی درمان شوند تا از عفونت های پس از آن جلوگیری شود.
فرد باید از نظر مشکلات هورمونی بررسی شود.
وضعیت روانی فرد باید آماده عمل باشد.

میتوان قبل از وایتنینگ واژن هم انجام داد .
بیمار باید اطلاعات کامل و دقیقی از عمل داشته باشد و سپس اقدام به انجام آن کند.

در حین لابیاپلاستی

لابیاپلاستی در شیراز معمولاً با برداشتن لبه های خارجی واژن انجام می شود. تکنیک های مختلفی برای این عمل وجود دارد و پزشک به دلیل عدم تقارن لوبیا با استفاده از روشی تصمیم می گیرد. در برخی موارد لابیلیاپلاستی با سایر اعمال زیبایی همراه است.
بیهوشی

جراحی با بی حسی موضعی ناحیه تناسلی انجام می شود.
مدت زمان

حداکثر زمانی که طول می کشد یک تا دو ساعت است.
بهبود
مراقبت های بعد از عمل

لابیاپلاستی بعد از عمل نیاز به آنتی بیوتیک ها و مسکن های تجویز شده توسط پزشک دارد، حتما استفاده کنید. مصرف این داروها می تواند به جلوگیری از درد و کاهش درد کمک کند عفونت محل عمل شما خواهد بود و از رشد باکتری ها و قارچ ها جلوگیری می کند.
ناراحتی های احتمالی

خون ریزی
درد
تورم
خارش
سوزش

نکات برجسته
توصیه نمی شود برای

بیمار مبتلا به بیماری های زنان و بیماری های خاص
زنان حامله
بیمار زیر 18 سال

خطرات احتمالی

عفونت
تغییر دائمی احساس جنسی
درد دائمی
زخم شدن بافت آلت تناسلی

سوالات متداول

چند روز بعد از لابیوپلاستی به استراحت نیاز دارم؟

بقیه زمان استراحت بعد از لابیوپلاستی به شرح زیر است: یک تا دو روز آنتی بیوتیک و مسکن مصرف می کنیم. کمپرس یخ نیز در روز اول استفاده می شود. پس از جراحی باید حدود پنج روز استراحت کنید. حدود دو هفته طول می کشد تا بخیه ها کاملا جذب شوند و بهتر است تا یک ماه رابطه جنسی نداشته باشید. بعد از یک ماه می توانید روابط خود را از سر بگیرید و از نتایج آن شگفت زده خواهید شد.

قبل از اقدام برای لابیاپلاستی در شیراز اطلاعات کافی برای یافتن بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز به دست آورید. در سایت کلینیک برتر ، ما مشاوره رایگان برای حل این موضوع ارائه می دهیم.

جراحی زیبایی واژن لابیاپلاستی در شیراز

جراحی زیبایی واژن در شیراز مزایای عملکردی و زیبایی دارد. اکثر زنان برای کاهش لب های اضافی که پیچ خورده و می چرخند و باعث درد و سوزش می شوند، تحت عمل جراحی زیبایی واژن در شیراز قرار می گیرند. برخی دیگر می خواهند ظاهر جوانی خود را پس از زایمان یا پیری بازگردانند

بهترین دکتر لیزر واژن در شیراز

درمان های لیزری واژن به عنوان درمانی برای آتروفی لیزر واژن در شیراز و سایر علائم مربوط به یائسگی و عملکرد جنسی به بازار عرضه شده است. سازندگان این دستگاه های مبتنی بر انرژی می گویند این روش به بازگشت جریان خون به واژن کمک می کند و باعث رشد بافت سالم می شود.

در حالی که برخی از بیماران در طول درمان لیزر واژن سوزش خفیف یا احساس سوزن سوزن شدن در ناحیه واژن را تجربه می‌کنند، بسیاری از بیماران آن را مشابه با شکستن یک کش توصیف می‌کنند. پوست بریده نمی شود یا نمی سوزد زیرا این لیزر ویژه برای درمان ملایم بافت های ظریف زنانه طراحی شده است.

روشن سازی واژن در شیراز

اگر پوست تیره ای در نزدیکی واژن و ناحیه مقعد دارید، خبر خوبی برای شماست. این جدیدترین درمان با لیزر می تواند به سفید کردن واژن با لیزر در شیراز کمک کند. احتمالاً می توانید مشکلات زنانه را تحمل کنید، اما چرا باید این کار را انجام دهید؟ این روش بدون درد، درمان جوانسازی واژن در شیراز را متحول کرده است.

در این روش ممکن است از کرم های موضعی، لیزر یا لایه برداری شیمیایی استفاده شود. بلیچینگ واژن در شیراز می تواند خطرناک باشد و از نظر پزشکی تایید نشده است.

جراح زنان در شیراز

لابیاپلاستی در شیراز مزایای عملکردی و زیبایی دارد. اکثر زنان برای کاهش لب های اضافی که پیچ خورده و می چرخند و باعث درد و سوزش می شوند، تحت عمل جراحی زنان در شیراز قرار می گیرند. برخی دیگر می خواهند ظاهر جوانی خود را پس از زایمان یا پیری بازگردانند. جراح زنان در شیراز ، مهم است که به مدت یک ماه پس از لابیاپلاستی در شیراز از ورزش، فعالیت شدید یا بلند کردن وزنه های بیش از 5 پوند خودداری کنید. این محدودیت های فعالیت خطر خونریزی و افزایش تورم در محل جراحی لابیاپلاستی در شیراز را کاهش می دهد. هنگامی که شما ایستاده اید، بافت های لبی وابسته هستند.

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر در شیراز

در حالی عمل لابیاپلاستی با لیزر در شیراز  که در اکثر مناطق تا 4 میلیون تومان هزینه دارد، در شیراز فقط حدود بین 3 میلیون الی 4 میلیون هزینه دارد. (لطفاً توجه داشته باشید که این فقط یک محدوده قیمت برای  با نتایج باورنکردنی لابیاپلاستی با لیزر در شیراز با قیمت خیره کننده از 4 میلیون تومان ، اعتقاد خود را به زیبایی بدن خود تقویت کنید.هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر در شیراز  به عوامل مختلفی بستگی دارد میانگین هزینه لابیاپلاستی در ایران 700 دلار – درمان CO2 و RF برآورد شده است.

 

 

هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در شیراز

هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در شیراز

هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در شیراز

هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در شیراز

هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در شیراز
هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در شیراز

هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در شیراز

 

 

دسته بندی : لابیاپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.