تنظیمات استایل سایت

انتخاب نوع نمایش

 • Full
 • Boxed

انتخاب رنگ

 • skyblue
 • green
 • blue
 • coral
 • cyan
 • eggplant
 • pink
 • slateblue
 • gold
 • red

هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در تهران

هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در تهران

هزینه عمل زیبایی واژن

هزینه عمل تنگی واژن  (جراحی) لابیاپلاستی در تهران ،لابیاپلاستی سالانه بیش از 2500 بیمار ایرانی و خارجی در ایران تحت عمل لابیاپلاستی قرار می گیرند. به مناسبت سال جدید پکیچ عمل زیبایی واژن تخفیف ویژه داده میشود .

 

هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در تهران

هزینه عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی) توسط بهترین ارائه دهندگان در کلینیک با پکیج های تخفیفی ; دکتر و جراح زیبایی واژن  · 5,000,000 تومان. 4,750,000 تومان ; هزینه جراحی زیبایی واژن ..

هزینه لابیاپلاستی در سال 1403 حدود 10 میلیون تومان است. قیمت عمل لابیاپلاستی همزمان با جراحی های دیگر واژن نیز افزایش خواهد داشت و …

در مدت یک هفته قیمت عمل زیبایی واژن ۵ میلیون تومان میباشد . هزینه جراحی زیبایی واژن بین 10 میلیون تا 15 میلیون میباشد . هزینه عمل لابیاپلاستی بین ۵ میلیون تا ۷ میلیون میباشد . هزینه عمل زیبایی واژن بین ۱۰ میلیون تا ۱۲ میلیون میباشد.

 

 

 

هزینه جراحی واژن

هزینه عمل لابیاپلاستی در سال ۱۴۰۲ حدودا بین ۷ میلیون تا ۱۲ میلیون تومان است. بیشتر عمل‌های زیبایی لابیاپلاستی و جراحی زیبایی وازن در تهران و شهرهای بزرگ بین ۱۵ تا ۲۵ میلیون تومان انجام می‌شود. محتوای این مقاله صرفا برای افزایش آگاهی شماست. قبل از هرگونه اقدام، جهت درمان از پزشکان متخصص مشاوره بگیرید.

 

 

 

هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه عمل لابیاپلاستی در سال ۱۴۰۲ حدودا بین ۱۴ تا ۶۰ میلیون تومان است. بیشتر عمل‌های زیبایی لابیاپلاستی در تهران و شهرهای بزرگ بین ۱۵ تا ۲۵ میلیون تومان انجام می‌شود.

تمام هزینه عمل جراحی لابیاپلاستی که با هدف بالا رفتن زیبایی و بهبود ظاهر افراد انجام می شوند، تحت پوشش بیمه قرار نخواهند گرفت .

 

 

هزینه جراحی لابیاپلاستی در تهران با توجه به نوع عمل و عضوی که در آن جراحی زیبایی واژن صورت می‌گیرد، تجربه و تخصص جراح متخصص، محل زندگی شخص و مکان جراحی زیبایی و خدماتی که …

هزینه جراحی زیبایی در ایران ; هزینه جراحی لابیاپلاستی در ایران. 2400-900 دلار ; هزینه تزریق چربی به واژن در ایران. 250-60 دلار ; هزینه جراحی تقویت نقطه جی در ایران.

لابیاپلاستی در تهران (بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران ) از نظر متخصصان و جراحان ماهر در صدر خاورمیانه قرار دارد.تهران در دهه اخیر به یکی از شهرهای مهم در زمینه گردشگری بهترین جراح لابیاپلاستی در سراسر جهان تبدیل شده است. جراح تایتنینگ ، جراحان، پزشکان و متخصصان مجرب و تحصیلکرده، بیمارستان ها و مراکز درمانی پیشرفته، فناوری های نوین مراقبت های بهداشتی و قیمت های مناسب، شیراز را به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جراحی عکس واقعی لابیاپلاستی در سراسر جهان تبدیل کرده است. بهترین بیمارستان های لابیاپلاستی در ایران به شرح زیر است:

1- بیمارستان فرمانیه
2- بیمارستان گاندی
3- بیمارستان سعادت اباد

هزینه عمل (جراحی) لابیاپلاستی در تهران

 

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

تفاوت قابل توجهی بین قیمت و هزینه لابیاپلاستی در تهران و سایر کشورها وجود دارد. قیمت و هزینه لابیاپلاستی در شهر تهران در سال 2022 از پنج  5 میلیون تومان شروع می شود. لابیاپلاستی در اهواز ، با این حال اگر می‌خواهید قیمت ارزان‌تری با همان کیفیت داشته باشید، می‌توانید شهر تهران را انتخاب کنید.مهمترین عوامل قیمت پایین آن در ایران عبارتند از:

تعداد زیادی از بیمارستان های لابیاپلاستی در ایران
تعداد زیادی کاندید لابیاپلاستی در ایران

 

هزینه لابیاپلاستی در تهران بسته به جراح و بیمارستان متفاوت است. متوسط ​​هزینه لابیاپلاستی در تهران 5 میلیون تومان است.

 

هزینه لابیاپلاستی در تهران در مقایسه با سایر کشورها

هزینه این جراحی در آمریکا 4000 دلار، در اروپا 3300 دلار، در تایلند 1800 دلار و در ترکیه 1500 دلار است.

 

هزینه عمل زیبایی واژن در تهران

هزینه عمل زیبایی واژن در شیراز ، در حالی که هزینه عمل زیبایی تهران در اکثر مناطق تا  8 میلیون تومان هزینه دارد، در تهران  فقط حدود 5تا 6 میلیون تومان هزینه دارد.  جراحی زیبایی واژن که به آن جراحی واژن نیز گفته می شود، یک عمل جراحی است که بر روی ناهنجاری ها، عیوب، آسیب ها و نقص های مقعد و واژن زنان تمرکز دارد. این جراحی به طور خاص بافت اسکار، برآمدگی های ناخوشایند و پوست ناخواسته را از بین می برد و سپس عضلات پرینه و واژن را سفت یا شل می کند.

آیا جراحان عمل جراحی زیبایی واژن در تهران خوب هستند؟

بر اساس آمار، عمل زیبایی واژن در تهران 7 برابر بیشتر از آمریکا، یعنی بیش از 150000 عمل در سال انجام می شود. بیش از 90 درصد موفقیت نشان می دهد که جراح زنان به دلیل تجربه و اعمال جراحی بالا در این زمینه حرفه ای هستند.

هزینه جراحی واژن در تهران

واژینوپلاستی (جراحی سفت کردن) ، روشی که هدف آن “سفت کردن” واژنی است که در اثر زایمان طبیعی یا پیری سست یا شل شده است. که هزینه آن حدود 12 میلیون الی 15 میلیون تومان میباشد .

بهترین دکتر (جراح ) لابیاپلاستی با لیزر در  تهران

همه دکتر (های ) سایت برترین جراح  دارای گواهینامه بین المللی هستند و حداقل 10 سال تجربه در زمینه لابیاپلاستی در مشهد ، خود دارند. جراحی واژن ، لیزر واژینال ،  جراحی زیبایی واژن ، جراحی لابیاپلاستی با لیزر و درمان ناباروری از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی و پزشکی در تهران هستند. بر این اساس مجرب ترین پزشکان دنیا را برای انجام عمل جراحی لابیاپلاستی در تهران در کنار خود خواهید داشت.

بهترین جراحان لابیاپلاستی در تهران

سالانه بیش از 24000 عمل جراحی لابیاپلاستی در تهران انجام می شود. پزشکان مجرب تهران با سابقه عالی در حال انجام این عمل هستند. یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب جراح خوب برای لابیاپلاستی در تهران ، جراحی های متعدد لابیاپلاستی است که توسط پزشک انجام می شود.
چرا باید برای لابیاپلاستی به ایران سفر کرد؟

بسیاری از بیماران برای لابیاپلاستی به تهران سفر می کنند. یکی از دلایل این موضوع، متخصصان و جراحان ایرانی هستند که درصد موفقیت جراحی بالایی دارند.

هزینه پایین لابیاپلاستی در تهران
هزینه کم اقامت در تهران
پزشکان با تجربه
تعداد بالای لابیاپلاستی در تهران

مراکز تشخیصی و جراحی لابیاپلاستی در تهران مطابق با استانداردهای روز اروپا در حال انجام با کیفیت ترین عمل ها در ایران هستند. یکی دیگر از دلایل لابیاپلاستی در شیراز هزینه کمتر آن نسبت به سایر کشورها می باشد.

متخصص عمل لابیاپلاستی

بسیاری از متخصصینی که لابیاپلاستی در تهران را انجام می دهند، جراحان پلاستیک یا جراحان زیبایی هستند که اغلب در مورد جراحی دستگاه تناسلی زنان «خودآموخته» هستند.سایت برترین جراح متخصص در لابیاپلاستی در تهران و سایر روش‌های جوان‌سازی واژن است که می‌تواند به افزایش عزت نفس و صمیمیت زنان کمک کند. وقتی صحبت از …

 

درباره لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی یک جراحی پلاستیک است که بر روی لوب واژن انجام می شود. جراحی لابیاپلاستی را می توان با واژینوپلاستی یا به تنهایی انجام داد. این جراحی پلاستیک ممکن است روی لوبیا اصلی یا زیر لوبیا اعمال شود. هدف لابیاپلاستی تغییر اندازه شکل لابیا و معمولاً کاهش تقارن لبه‌های واژن است.
توصیه شده برای

خانم هایی که لوبیاهای واژینال (تایتنینگ )آنها درشت است و مانع فعالیت های روزانه آنها می شود
خانم هایی که می خواهند اندامی زیبا داشته باشند
زنانی که فرم بیرونی واژن خود را به دلیل زایمان تغییر داده اند

قبل از لابیاپلاستی

فرد باید انعقاد خون و آزمایش پاپ اسمیر را انجام دهد.
عفونت های باکتریایی و قارچی باید قبل از جراحی درمان شوند تا از عفونت های پس از آن جلوگیری شود.
فرد باید از نظر مشکلات هورمونی بررسی شود.
وضعیت روانی فرد باید آماده عمل باشد.

میتوان قبل از وایتنینگ واژن هم انجام داد .
بیمار باید اطلاعات کامل و دقیقی از عمل داشته باشد و سپس اقدام به انجام آن کند.

در حین لابیاپلاستی

لابیاپلاستی در تهران معمولاً با برداشتن لبه های خارجی واژن انجام می شود. تکنیک های مختلفی برای این عمل وجود دارد و پزشک به دلیل عدم تقارن لوبیا با استفاده از روشی تصمیم می گیرد. در برخی موارد لابیلیاپلاستی با سایر اعمال زیبایی همراه است.
بیهوشی

جراحی با بی حسی موضعی ناحیه تناسلی انجام می شود.
مدت زمان

حداکثر زمانی که طول می کشد یک تا دو ساعت است.
بهبود
مراقبت های بعد از عمل

لابیاپلاستی بعد از عمل نیاز به آنتی بیوتیک ها و مسکن های تجویز شده توسط پزشک دارد، حتما استفاده کنید. مصرف این داروها می تواند به جلوگیری از درد و کاهش درد کمک کند عفونت محل عمل شما خواهد بود و از رشد باکتری ها و قارچ ها جلوگیری می کند.
ناراحتی های احتمالی

خون ریزی
درد
تورم
خارش
سوزش

نکات برجسته
توصیه نمی شود برای

بیمار مبتلا به بیماری های زنان و بیماری های خاص
زنان حامله
بیمار زیر 18 سال

خطرات احتمالی

عفونت
تغییر دائمی احساس جنسی
درد دائمی
زخم شدن بافت آلت تناسلی

سوالات متداول

چند روز بعد از لابیوپلاستی به استراحت نیاز دارم؟

بقیه زمان استراحت بعد از لابیوپلاستی به شرح زیر است: یک تا دو روز آنتی بیوتیک و مسکن مصرف می کنیم. کمپرس یخ نیز در روز اول استفاده می شود. پس از جراحی باید حدود پنج روز استراحت کنید. حدود دو هفته طول می کشد تا بخیه ها کاملا جذب شوند و بهتر است تا یک ماه رابطه جنسی نداشته باشید. بعد از یک ماه می توانید روابط خود را از سر بگیرید و از نتایج آن شگفت زده خواهید شد.

قبل از اقدام برای لابیاپلاستی در شیراز اطلاعات کافی برای یافتن بهترین مرکز لابیاپلاستی در تهران به دست آورید. در سایت کلینیک برتر ، ما مشاوره رایگان برای حل این موضوع ارائه می دهیم.

جراحی زیبایی واژن لابیاپلاستی در تهران

جراحی زیبایی واژن در شیراز مزایای عملکردی و زیبایی دارد. اکثر زنان برای کاهش لب های اضافی که پیچ خورده و می چرخند و باعث درد و سوزش می شوند، تحت عمل جراحی زیبایی واژن در شیراز قرار می گیرند. برخی دیگر می خواهند ظاهر جوانی خود را پس از زایمان یا پیری بازگردانند

بهترین دکتر لیزر واژن در تهران

درمان های لیزری واژن به عنوان درمانی برای آتروفی لیزر واژن در شیراز و سایر علائم مربوط به یائسگی و عملکرد جنسی به بازار عرضه شده است. سازندگان این دستگاه های مبتنی بر انرژی می گویند این روش به بازگشت جریان خون به واژن کمک می کند و باعث رشد بافت سالم می شود.

در حالی که برخی از بیماران در طول درمان لیزر واژن سوزش خفیف یا احساس سوزن سوزن شدن در ناحیه واژن را تجربه می‌کنند، بسیاری از بیماران آن را مشابه با شکستن یک کش توصیف می‌کنند. پوست بریده نمی شود یا نمی سوزد زیرا این لیزر ویژه برای درمان ملایم بافت های ظریف زنانه طراحی شده است.

روشن سازی واژن در تهران

اگر پوست تیره ای در نزدیکی واژن و ناحیه مقعد دارید، خبر خوبی برای شماست. این جدیدترین درمان با لیزر می تواند به سفید کردن واژن با لیزر در تهران کمک کند. احتمالاً می توانید مشکلات زنانه را تحمل کنید، اما چرا باید این کار را انجام دهید؟ این روش بدون درد، درمان جوانسازی واژن در تهران را متحول کرده است.

در این روش ممکن است از کرم های موضعی، لیزر یا لایه برداری شیمیایی استفاده شود. بلیچینگ واژن در تهران می تواند خطرناک باشد و از نظر پزشکی تایید نشده است.

جراح زنان در تهران

لابیاپلاستی در تهران مزایای عملکردی و زیبایی دارد. اکثر زنان برای کاهش لب های اضافی که پیچ خورده و می چرخند و باعث درد و سوزش می شوند، تحت عمل جراحی زنان در تهران قرار می گیرند. برخی دیگر می خواهند ظاهر جوانی خود را پس از زایمان یا پیری بازگردانند. جراح زنان در شیراز ، مهم است که به مدت یک ماه پس از لابیاپلاستی در تهران از ورزش، فعالیت شدید یا بلند کردن وزنه های بیش از 5 پوند خودداری کنید. این محدودیت های فعالیت خطر خونریزی و افزایش تورم در محل جراحی لابیاپلاستی در تهران را کاهش می دهد. هنگامی که شما ایستاده اید، بافت های لبی وابسته هستند.

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر در تهران

در حالی عمل لابیاپلاستی با لیزر در تهران که در اکثر مناطق تا 4 میلیون تومان هزینه دارد، در شیراز فقط حدود بین 3 میلیون الی 4 میلیون هزینه دارد. (لطفاً توجه داشته باشید که این فقط یک محدوده قیمت برای  با نتایج باورنکردنی لابیاپلاستی با لیزر در تهران با قیمت خیره کننده از 4 میلیون تومان ، اعتقاد خود را به زیبایی بدن خود تقویت کنید.هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد میانگین هزینه لابیاپلاستی در ایران 700 دلار – درمان CO2 و RF برآورد شده است. 

هزینه عمل زیبایی واژن در سال ۱۴۰۲ حدودا بین ۱۴ تا ۲۰ میلیون تومان است. بیشتر عمل‌های زیبایی واژن در تهران و شهرهای بزرگ بین ۱۵ تا ۲۵ میلیون تومانانجام می‌شود. محتوای این مقاله صرفا برای افزایش آگاهی شماست.

هزینه عمل واژن در سال ۱۴۰۲ از ۱۸ تا ۳۰ میلیون تومان متغیر است که بر اساس نوع واژن ، روش جراحی واژن ، هزینه کلینیک یا بیمارستان دولتی و مهارت جراح برای هر فرد …

هزینه عمل واژن قیمت جراحی زیبایی واژن در سال 1402 – رنج ارزانترین تعرفه با هزینه کم با بیمه تامین اجتماعی اقساطی بیمارستان دولتی.

‫هزینه بیهوشی یک هزینه اضافی است که هنگام برنامه ریزی برای عمل جراحی واژن باید در نظر گرفته شود، نوع بیهوشی مورد استفاده به پیچیدگی عمل زیبایی و ترجیح جراح بستگی …

جراحی واژن به تغییراتی گفته می شود که در ساختار بینی صورت گرفته و هدف از آن افزایش زیبایی ظاهری واژن است. ممکن است عمل واژن به دلیل زیبایی و …

اگر از ظاهر لابیای خود راضی نیستید، لابیاپلاستی می تواند پاسخی باشد که به شما کمک می کند احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و سلامت جنسی خود را بهبود بخشد. دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید به انجام این عمل فکر کنید. شاید به دنبال تغییر شکل چین‌های پوست در اطراف دهانه واژن خود باشید تا ظاهری مرتب‌تر داشته باشید، یا شاید بخواهید تنظیماتی را برای تسکین ناراحتی یا جلوگیری از تحریک انجام دهید. لابیاپلاستی می تواند به شما در دستیابی به این اهداف کمک کند.

لابیاپلاستی استاندارد معمولاً به عنوان یک عمل روزانه انجام می شود، به این معنی که شما مجبور نیستید یک شب در بیمارستان بمانید. در این روش برش های کوچکی ایجاد می شود تا هر گونه پوست اضافی از بین برود. اگرچه لابیاپلاستی جراحی می تواند پیشرفت های بسیار قابل توجهی را ارائه دهد، اما باید بدانید که این تنها انتخاب شما نیست. همچنین یک نسخه غیر جراحی از لابیاپلاستی وجود دارد که از لیزر یا تجهیزات فرکانس رادیویی برای تغییر ظاهر لابیای شما استفاده می کند. بنابراین، بسته به آنچه که با آن راحت هستید، گزینه هایی دارید.

لابیاپلاستی غیر جراحی در مقابل لابیاپلاستی جراحی: آنچه باید بدانید

وقتی صحبت از افزایش اندازه و ظاهر کلی لابیا می شود، اساساً دو راه وجود دارد: لابیاپلاستی غیر جراحی و لابیاپلاستی جراحی سنتی. هر دو روش مزایا و ملاحظات خاص خود را دارند و انتخاب شما تا حد زیادی به نیازها و انتظارات خاص شما بستگی دارد.

لابیاپلاستی جراحی سنتی: رویکرد کلاسیک

در روش جراحی سنتی، جراح شما از یک چاقوی جراحی برای برش‌های دقیق استفاده می‌کند تا هر گونه بافت اضافی اطراف لابیا را از بین ببرد. این تکنیک اثبات شده است و تغییرات قابل توجهی را ارائه می دهد، اما شامل یک فرآیند جراحی است که معمولاً به معنای زمان بهبودی است.

مطالب مرتبط: سوالات متداول لابیاپلاستی – پرسش و پاسخ در مورد کاهش لابیا

لابیاپلاستی غیر جراحی: جایگزین مدرن

لابیاپلاستی غیرجراحی، همچنین به عنوان لابیاپلاستی با فرکانس رادیویی شناخته می شود، یک روش کمتر تهاجمی ارائه می دهد. به جای استفاده از ابزارهای جراحی مانند چاقوی جراحی، جراح شما از یک دستگاه دستی مجهز به الکترودهای فرکانس رادیویی استفاده می کند. این الکترودها فرم ملایمی از گرما را به ناحیه مورد نظر اعمال می کنند و سلول های فیبروبلاست را در پوست تحریک می کنند. این فیبروبلاست ها برای توسعه بافت همبند بسیار مهم هستند و عمدتاً مسئول تولید پروتئین های کلاژن هستند.

مرتبط: تنگ کردن واژن غیر جراحی (Votiva)

چرا لابیاپلاستی رادیوفرکانسی را انتخاب کنیم؟

هدف اصلی این روش غیر جراحی افزایش تولید طبیعی کلاژن و الاستین در پوست است. فناوری فرکانس رادیویی نشان داده است که در تحریک فیبروبلاست‌ها مؤثر است، که به بدن شما اجازه می‌دهد به طور طبیعی بافت ناحیه لبی را سفت و منقبض کند. بسیاری از زنان در عرض چند روز پس از درمان بهبود قابل توجهی را مشاهده می کنند. علاوه بر این، با افزایش تولید کلاژن و الاستین، نتایج می‌تواند در طی چند ماه بهبود یابد.

سفارشی کردن درمان

بسته به نیازهای خاص شما و نتایج نهایی مطلوب، ممکن است به چندین جلسه لابیاپلاستی با فرکانس رادیویی نیاز داشته باشید. این به شما درجه بالاتری از انعطاف پذیری و کنترل بر تغییر شکل لابیای خود را می دهد.

کدام گزینه برای شما بهترین است؟

هم لابیاپلاستی غیرجراحی با استفاده از تکنیک‌های رادیوفرکوئنسی یا لیزری و هم لابیاپلاستی جراحی سنتی پتانسیل تغییر دائمی ظاهر لب شما را ارائه می‌دهند. بهترین انتخاب برای شما به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله سطح راحتی شما با روش های جراحی، نتایج مورد انتظار شما و توانایی های طبیعی درمانی بدن شما.

با یک متخصص در مرکز جراحی مشورت کنید

در مرکز جراحی، متخصصین زنان و زایمان با تجربه ما در دسترس هستند تا گزینه های شما را به طور عمیق مورد بحث قرار دهند. آنها از نزدیک با شما همکاری خواهند کرد تا تعیین کنند که آیا جایگزین‌های غیرجراحی برای لابیاپلاستی سنتی ممکن است راه مناسبی برای شما باشد که متناسب با نیازها و انتظارات خاص شما باشد.

مزایای انتخاب لابیاپلاستی غیر جراحی: آنچه باید بدانید

لابیاپلاستی غیرجراحی به عنوان یک جایگزین محبوب برای لابیاپلاستی جراحی سنتی و دلایل خوبی به دست آورده است. این رویکرد مزایای مختلفی را ارائه می دهد که می تواند به ویژه برای کسانی که به دنبال به حداقل رساندن زخم و زمان خرابی پس از عمل هستند جذاب باشد. در اینجا برخی از مزایای کلیدی انتخاب روش غیرجراحی، به ویژه روشی که از فناوری فرکانس رادیویی استفاده می کند، آورده شده است:

کاهش زمان توقف برای بازیابی

یکی از بارزترین مزایای لابیاپلاستی غیرجراحی، زمان بهبودی فوق العاده کوتاه است. با روش‌های مبتنی بر فرکانس رادیویی، اکثر زنان می‌توانند به محض روز بعد به روال عادی و تعهدات کاری خود بازگردند. در مقابل، لابیاپلاستی جراحی معمولاً به دوره بهبودی طولانی‌تری نیاز دارد و محدودیت‌های سخت‌تری برای فعالیت‌های شما، از جمله آمیزش جنسی، در مرحله بهبودی ایجاد می‌کند.

زمان سریعتر رویه

لابیاپلاستی غیر جراحی عموماً روند سریع تری نسبت به همتای جراحی خود دارد. زیرا وجود دارد

روش پس از عمل لابیاپلاستی پس از کاهش لب یا بهبودی لابیاپلاستی – دوره ای است که به یک روش جراحی پلاستیک متداول مربوط به آویزان شدن بافت اضافی لابیا مینور می پردازد. ریکاوری لابیاپلاستی برای اکثر زنان تقریباً 10 روز طول می کشد، در این مدت ممکن است درد خفیف، ناراحتی، احساس سوزش و تورم ناحیه تحت عمل را احساس کنند.

مانند هر روش جراحی دیگری، زمان بهبودی لابیاپلاستی نیاز به استراحت دارد و پزشک شما معمولاً توصیه می‌کند در 2 روز اول از هرگونه فعالیت بدنی، صمیمیت یا حتی پیاده روی اجتناب کنید. بهبودی پس از عمل لابیاپلاستی ساده است و بیشتر زنان در هفته 2-4 به فعالیت های عادی خود باز می گردند.

زمان بهبودی لابیاپلاستی چقدر طول می کشد؟

وقتی نوبت به زمان بهبودی لابیاپلاستی می‌رسد، معمولاً خانم‌ها در چند روز اول متورم می‌شوند و سپس تورم فروکش می‌کند. در مرحله بعد، ممکن است در هفته اول کمی خارش داشته باشند و در این دوره بیماران باید با پزشک خود در تماس نزدیک باشند.

مقداری خارش در هفته اول طبیعی است، اما اگر ادامه یابد، باید عفونت یا واکنش پزشکی را رد کنیم، به همین دلیل است که نزدیک بودن به پزشک برای مراقبت دقیق از بهبودی پس از لابیاپلاستی مهم است.

ریکاوری روز به روز بعد از لابیاپلاستی

روز اول: بلافاصله پس از جراحی، بیمار اجازه دارد به خانه برود و برخی از داروهای ضد التهاب و مسکن را تجویز کند. معمولاً قسمت بعد از عمل ریکاوری لابیاپلاستی با مقداری خونریزی همراه است، اما داروها خونریزی را متوقف می کنند.
روز دوم و سوم: در این روز می‌توانید شاهد کاهش خونریزی باشید. در این روزها معمولاً از تکنیک «یخ زدن» استفاده می‌کنید که به کاهش درد نیز کمک می‌کند، اما عمدتاً سردی تورم بیشتر را متوقف می‌کند و برای پوست ملتهب مناسب است.
روز چهارم و پنجم: اگرچه هنوز کمی احساس خستگی می کنید، در این روز می توانید کمی راه رفتن را شروع کنید. در روز پنجم، متوجه خواهید شد که واژن شما دوباره عادی به نظر می رسد و بهبودی پوست را احساس می کنید.
بی وقفه با “یخ” متوقف نشوید و آنتی بیوتیک ها و ضد التهاب ها را برای جلوگیری از هر نوع عفونت احتمالی مصرف کنید.

روز ششم و هفتم: در روز هفتم معمولاً برای کشیدن بخیه ها مراجعه می شود. پس از برداشتن آن احساس بهتری خواهد داشت و بهبودی سریعتر خواهد شد.
ریکاوری بعد از لابیاپلاستی هفته به هفته

هفته دوم زمان ریکاوری بعد از لابیاپلاستی: از آنجایی که اولین و خطرناک ترین هفته با موفقیت سپری شد، چیزی جز ادامه داروها و ورزش های سبک باقی نمانده است.
آیسینگ مانند گذشته ضروری نیست، اما شما هنوز در ظرفیت کامل برای ورزش یا صمیمیت پیچیده تر نیستید. تورم قابل توجه، زمانی که در معرض شدت بالا قرار می گیرد، برای نشان دادن آن کافی خواهد بود.

هفته سوم: با مشاهده بهبود مستمر، اکنون می توانید خیلی راحت تر بنشینید، حتی بیشتر حرکت کنید و بسیار کمتر حساس و حساس باشید. با شروع روز شانزدهم، می توانید بیشتر به یک روال تمرینی فعال بازگردید (اگر به آن عادت دارید).
هفته چهارم تا ششم ریکاوری پس از عمل لابیاپلاستی: پوست حساس و جابجایی آسان در حال حاضر یک تجربه معمول خواهد بود. شما می توانید به فعالیت های معمول بازگردید، اما به خاطر داشته باشید که بدن شما برای بهبودی کامل به درمان شش هفته ای نیاز دارد.

نکات ریکاوری لابیاپلاستی برای غلبه بر درد

احساس ناراحتی رایج‌ترین مشکل در زمان درد ریکاوری بعد از عمل لابیاپلاستی است، زمانی که اکثر خانم‌ها احساس درد یا خارش در قسمت‌های زنانه دارند، به‌ویژه زمانی که لب‌های آن‌ها در لباس‌های زیر پیچیده می‌شوند، نشسته‌اند یا حتی لباس‌های معمولی (عمدتاً تنگ) روزمره می‌پوشند.

علاوه بر پیروی از تمام دستورالعمل‌های پس از عمل لابیاپلاستی ارائه شده توسط جراح، شرکت در تمام ملاقات‌های بعدی و مصرف داروهای تجویز شده، نکاتی برای کاهش درد برای بهبودی لابیاپلاستی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند به ظاهر روزها را سپری کنید.

بالا بردن ناحیه – این به شما کمک می کند موقعیت مناسب را هنگام استراحت پیدا کنید، اما همچنین به جلوگیری از کشش رگ های خونی کمک می کند.
استفاده از کمپرس سرد – این نوع ماساژ درمانی می‌تواند به کاهش دما در قسمت آسیب‌دیده بدن کمک کند و در عین حال درد و تورم را کاهش دهد، اما از نگه‌داشتن کمپرس سرد بیشتر از 15 دقیقه پشت سر هم برای جلوگیری از آسیب پوست خودداری کنید.
“یخ زدن” ناحیه – قرار دادن یخ روی آسیب، جریان خون را در ناحیه محدود می کند، که می تواند منجر به کاهش تورم و التهاب شود.
تا زمانی که توسط جراح پاک نشده یا تا زمانی که بافت به طور کامل بهبود یابد، از هرگونه نفوذ خودداری کنید. همچنین باید از پد یا آستر استفاده کنید و از استفاده از تامپون خودداری کنید.
لباس زیر و کتانی گشاد بپوشید.
به جای پاک کردن با دستمال توالت، محل را با آب گرم آبیاری کنید تا از دست زدن غیرضروری جلوگیری شود.
هنگام نشستن در هفته اول از بالش دونات استفاده کنید تا فشار را به حداقل برسانید.
جای زخم بعد از لابیاپلاستی چگونه است؟

جدول زمانی بهبودی لابیاپلاستی در نهایت منجر به ایجاد اسکارهای ناشی از برش های ایجاد شده در امتداد لابیا می شود. اسکار بعد از زمان بهبودی لابیاپلاستی معمولاً جزئی است و در چین و چروک‌های طبیعی واژن بسیار نامشخص است. بافت لابیای اطراف آن چنان خوب کار می کند که آن را پنهان می کند که حتی متخصص زنان ممکن است به درستی متوجه آن نشود.

دو سوال متداول در مورد ریکاوری لابیاپلاستی

اگرچه بسیاری از زنان از نتیجه عمل خود بسیار راضی هستند، البته هنوز سوالات زیادی در مورد این موضوع وجود دارد که باید پاسخ داده شود. برخی از نگرانی های اصلی مربوط به “روش تریم” یا بازیابی لابیاپلاستی را می توانید در پاراگراف های زیر بیابید.

چه مدت باید برای اصلاح لابیاپلاستی صبر کنم؟

قبل از انجام بازبینی، جدول زمانی بهبودی لابیاپلاستی باید حدود 6 تا 12 ماه طول بکشد. این زمان باید برای بهبود کامل واژن کافی باشد. انجام یک جراحی دیگر نیز باید در نهایت صبر کنید تا بدن شما برای آن آماده شود.

کری آن یک ورزشکار سه گانه در 40 سالگی است که هر بار 8 تا 10 ساعت دوچرخه سواری می کند اما به دلیل ناراحتی ناشی از طول لابیای او محدود شده است. (به دلیل مسائل مربوط به حساسیت و برای محافظت از هویتش، کری آن یک نام ساختگی است.) او که فکر می‌کرد طبیعی بود، سال‌ها با آن زندگی کرد تا سرانجام لابیاپلاستی انجام داد، جراحی که لابیا مینور یا لابیای داخلی، قسمت خارجی را «بریده می‌کند». قسمت هایی از اندام تناسلی زن

کری آن گفت: “من خیلی ناراحت بودم.” او به CBC گفت که این جراحی فوق العاده است. “من فقط خیلی بیشتر احساس می کنم… شاید گفتن آن عجیب به نظر برسد، اما جذاب.”

بسیاری از تصاویری که به عنوان جذاب به تصویر کشیده می شوند، منعکس کننده رشد قبل از بلوغ هستند. (مارک لنیهان/آسوشیتدپرس)
آندره شاکتی یک کارگر جنسی موفق و سرگرم کننده بزرگسال است که در صنعت پورن فمینیستی کار می کند، صنعتی که آرزوی ترویج تصاویر مثبت بدن زنان را دارد. شاکتی می‌گوید که با لابیای داخلی بزرگ‌تری به دنیا آمد که «مداوم در مورد آن ناامن بود».

جراحی پلاستیک زیر کمربند؟ پزشکان در مورد لابیاپلاستی اختلاف نظر دارند
من از 9 تا 10 سالگی هرزه‌نگاری تماشا می‌کردم و بسیاری از فرج‌هایی را که شبیه من نبودند، انجام می‌دادم، کارهایی را انجام می‌دادم که واقعاً می‌خواستم انجام دهم، اما نسبت به انجام آنها اطمینان نداشتم.»

در طول دوران نوجوانی و اوایل دهه 20، آندره گفت که او در فرهنگی است که باید او را به هر شکلی از تمایلات جنسی باز می کرد. اما اگر به او فرصت داده می شد، گفت که لابیاپلاستی را انتخاب می کرد.

این باعث شد تا آن‌طور که دوست داشتم اعتماد به نفس نداشته باشم و تا حدود دو سال پیش از برهنگی کامل و انجام هر نوع فیلم پورن یا فیلم‌برداری وب جلوگیری کردم.»

آندره شاکتی، کارگر جنسی و سرگرم کننده بزرگسال، گفت که ایده خود را در مورد آنچه که برای اندازه لابیا معمولی است بر اساس پورن استوار کرده است. (با احترام به آندره شاکتی)
دو زن به دلایل مختلف لابیاپلاستی را انتخاب می کنند یا در نظر دارند – یکی به دلیل ناراحتی که ممکن است توسط لابیای طولانی تر ایجاد شود. گرفتن، کشش، و دیگری برای ظاهر.

لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن) که معمولاً به عنوان «تریم تورنتو» شناخته می‌شود، حدود 30 دقیقه طول می‌کشد و جراحان می‌گویند که عوارضی مانند خونریزی و عفونت بسیار کم است و بیماران در همان روز خود را به خانه می‌برند. قیمت آن بین 4000 تا 6000 دلار است.

در حالی که اعداد رسمی برای این روش در دسترس نیست، CBC با 12 جراح پلاستیک انتاریو که این عمل  واژن انجام می‌دادند صحبت کرد و مجموعاً گفتند که صدها عمل لابیاپلاستی را در سال گذشته انجام داده‌اند، در حالی که یک دهه پیش کمتر از 100 عمل در سال بود.

طبق گزارشی از انجمن جراحی واژنپلاستیک زیبایی آمریکا که ماه گذشته منتشر شد، این جراحی در سراسر جهان محبوبیت پیدا می‌کند و پزشکان در ایالات متحده از سال 2013 تا 2012 افزایش 44 درصدی (5070 نفر از 3521 نفر) را گزارش کردند. این امر باعث می شود که لابیاپلاستی افزایش یافته ترین جراحی زیبایی واژن در سال 2013 باشد که با کاشت باسن گره خورده است.

افراد مشهور این رویه را به اطلاع عموم رسانده اند. هیوستون، بازیگر پورنوگرافی، ظاهراً لابیای اضافی خود را پس از عمل جراحی واژن به قیمت 50000 دلار به حراج گذاشت. شارون آزبورن اخیراً گزارش داد که این عمل را انجام داده و گفته است که این دردناک ترین چیزی است که تا به حال تجربه کرده است.

مزایای لابیاپلاستی

لابیاپلاستی، به عنوان یک روش جراحی، می تواند مزایای زیادی را ارائه دهد. این مزایا ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد، بسته به دلایل آنها برای انجام این روش. در اینجا برخی از مزایای بالقوه وجود دارد:

بهبود ظاهر: یکی از دلایل اصلی انتخاب زنان برای لابیاپلاستی بهبود زیبایی ظاهر فرج است. این روش می تواند به زنان کمک کند تا ظاهری متقارن و متعادل داشته باشند و اعتماد به نفس و تصویر بدن آنها را تقویت کند.
افزایش راحتی: بزرگ شدن لب ها می تواند باعث ناراحتی در حین فعالیت های معمولی مانند ورزش، دوچرخه سواری یا حتی پوشیدن لباس های تنگ شود. با کاهش اندازه لابیاها، لابیاپلاستی عمل جراحی واژن می تواند راحتی فیزیکی را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.
افزایش رضایت جنسی: بافت بیش از حد لبیال می تواند در فعالیت جنسی اختلال ایجاد کند و منجر به ناراحتی یا درد شود. لابیاپلاستی می تواند به کاهش این بافت اضافی و در نتیجه بهبود راحتی و رضایت جنسی کمک کند.
بهزیستی روانشناختی: نارضایتی از ظاهر لابیاها می تواند منجر به خجالت، خودآگاهی یا حتی اضطراب در موقعیت های صمیمی شود. با بهبود ظاهر لابیا، لابیاپلاستی می تواند به کاهش این نگرانی های روانی کمک کند و منجر به بهبود سلامت روانی شود.
رهایی از علائم فیزیکی: در موارد خاص، بزرگ شدن لب ها می تواند منجر به علائمی مانند تحریک مزمن، مسائل بهداشتی یا عفونت های دستگاه ادراری شود. لابیاپلاستی می تواند با کاهش اندازه لابیا به کاهش این علائم کمک کند.
افزایش عزت نفس: نارضایتی از بدن می تواند به طور قابل توجهی بر عزت نفس زن تأثیر بگذارد. با پرداختن به این نگرانی، لابیاپلاستی می تواند به بهبود عزت نفس و کیفیت کلی زندگی کمک کند.

بعد از بارداری یا کاهش وزن چشمگیر، لابیاها می توانند بدشکل، بزرگ شده، کشیده شده و به نظر آویزان شوند. تغییرات هورمونی، شرایط مادرزادی و حتی افزایش سن نیز می توانند بر ساختار لبیال تأثیر بگذارند. برای برخی از زنان، تغییرات در لابیا می تواند باعث ناراحتی و حتی مشکل در نشستن شود. با این حال، لابیاپلاستی روشی است که می تواند این مشکلات را اصلاح کند و لابیا را ترمیم کند و از نظر بصری جذاب تر و راحت تر شود. این جراحی صمیمی رایج است و نتایج شگفت انگیز و طولانی مدتی را ارائه می دهد.چه چیز دیگری باید بدانم؟
مانند هر عمل جراحی واژن، دکتر فودا نیل اطمینان حاصل می کند که قبل، حین و بعد از جراحی احساس راحتی می کنید. ممکن است برای کمک به مقابله با ناراحتی‌هایی که در روزهای بعد از عمل شما ایجاد می‌شود، به داروهای مسکن نیاز داشته باشید. توصیه می شود که نسخه خود را قبل از جراحی واژندریافت کنید زیرا ممکن است تا چند روز پس از عمل انرژی لازم برای ترک خانه را نداشته باشید. همچنین باید ترتیبی دهید که یکی از عزیزان یا دوستان شما را بعد از عمل جراحی به خانه برساند، زیرا از بیهوشی خارج می شوید و احتمالاً کاملاً گیج خواهید بود.
در کلینیک ما، هزینه مشاوره 200 دلاری اجباری است. با این حال، از قیمت نهایی هر روش جزئی یا عمده ای که انجام داده اید، کسر می شود. ما برای هر جراحی واژن که انجام داده اید نیازی به پیش پرداخت نداریم و یک رژیم پیش پرداخت انعطاف پذیر را در نظر می گیریم. ما همچنین دو شرکت شخص ثالث، Medicad و Credit Medical را برای افرادی که نیاز به تامین مالی دارند، توصیه می کنیم.
دکتر فودا نیل پیشرو در زمینه جراحی پلاستیک است. او با زنان از همه نوع کار کرده است تا ساختار لبی آنها را تغییر دهد و این ناحیه از نظر زیبایی شناختی، متقارن و راحت تر شود.

 

 

دسته بندی : لابیاپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.