تنظیمات استایل سایت

انتخاب نوع نمایش

 • Full
 • Boxed

انتخاب رنگ

 • skyblue
 • green
 • blue
 • coral
 • cyan
 • eggplant
 • pink
 • slateblue
 • gold
 • red

هزینه عمل زیبایی واژن نی نی سایت

لابیاپلاستی چیست؟
لابیاپلاستی یک روش جراحی برای رفع نگرانی‌هایی است که ممکن است بیمار در مورد اندازه، شکل یا تن لابیای خود داشته باشد، چین‌های داخلی و خارجی که در دو طرف واژن قرار دارند. ژنتیک، افزایش سن و زایمان ممکن است بر ظاهر و احساس لابیاها تأثیر بگذارد که می تواند منجر به خودآگاهی، ناراحتی یا درد شود.

جراحی لابیاپلاستی برای تغییر شکل یا کاهش اندازه لابیا مینور، لب های کوچک پوست در دو طرف دهانه واژن استفاده می شود. گاهی اوقات، لب های بزرگ، لب های بیرونی بزرگتر تغییر شکل می دهند، اگرچه این روش کمتر رایج است. لابیاپلاستی مشابه واژینوپلاستی نیست که عملی برای سفت کردن واژن به صورت داخلی است. لابیاپلاستی لندن شامل برداشتن بافت اضافی با چاقوی جراحی و بستن برش ها با استفاده از بخیه های ظریف و قابل حل است. لابیاپلاستی را می توان تحت بیهوشی عمومی انجام داد، به این معنی که در حین عمل کاملاً خواب هستید یا با بی حسی موضعی، بیدار خواهید بود و از عمل آگاه خواهید بود، اما هیچ احساس یا احساسی در ناحیه جراحی نخواهید داشت.

لابیاپلاستی معمولاً به دلایل زیبایی انجام می شود، اگرچه اگر بیمار دارای لب های بیش از حد بزرگ باشد که با مالیدن روی لباس یا هنگام شرکت در فعالیت هایی مانند ورزش و آمیزش جنسی باعث ناراحتی می شود، این عمل می تواند انجام شود.

هزینه جراحی لابیاپلاستی

کاهش هزینه ها برای روش های جوانسازی واژن ممکن است منجر به عواقب جدی برای بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شود. می تواند ایمنی بیمار و کیفیت مراقبت را به خطر بیندازد. مواد، تجهیزات و داروهای ضعیف ممکن است به اندازه کافی مؤثر یا قابل اعتماد نباشند. این می تواند خطر عوارض، عفونت ها و سایر پیامدهای نامطلوب را افزایش دهد.

اگر به دنبال یک کلینیک استثنایی جراحی لابیاپلاستی در شهر نیویورک هستید، در مکان مناسبی هستید. گزینه‌های مالی انعطاف‌پذیر ما مانند Care Credit، Ally، PatientFi و Cherry Financing به شما این امکان را می‌دهد تا با یک طرح پرداخت مقرون به صرفه، هزینه‌های جراحی زیبایی واژن خود را به راحتی پرداخت کنید.

در اینجا خلاصه ای از آنچه که هزینه لابیاپلاستی در نیویورک را تعیین می کند آورده شده است:

هزینه جراحی لابیاپلاستی

هزینه عمل جراح عامل اصلی کمک به هزینه نهایی لابیاپلاستی است. این بر اساس تجربه و تخصص جراح است. به طور طبیعی، جراحانی که تجربه بالایی در زمینه زیبایی زنان دارند ممکن است هزینه بیشتری را نقل قول کنند.
مجموع قرار ملاقات ها

در لابیاپلاستی Alinea، ما به بیماران جدید خود یک مشاوره اولیه و رایگان ارائه می دهیم که در طی آن متخصص لابیاپلاستی ما به تعیین رویکرد ایده آل برای این روش کمک می کند. هزینه تمام قرارهای بعدی به هزینه نهایی اضافه می شود و به تفصیل در مورد آن صحبت می شود
نوع بیهوشی

جراحی لابیا همیشه تحت بیهوشی انجام می شود. جراحان معمولا از بی حسی موضعی استفاده می کنند، اما بیمارانی که ترجیح می دهند در طول عمل بخوابند، بیهوشی عمومی داده می شود. این عامل همچنین به هزینه کلی جراحی لابیاپلاستی کمک می کند.
سایر رویه ها

برای کمک به دستیابی به نتایج مطلوب، جراحان زنان اغلب به بیماران لابیاپلاستی را با سایر روش‌ها مانند واژینوپلاستی، کاهش هود کلیتورال و غیره توصیه می‌کنند. هزینه این روش ها به مبلغ نهایی اضافه می شود.

 

 

دسته بندی : لابیاپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.