تنظیمات استایل سایت

انتخاب نوع نمایش

 • Full
 • Boxed

انتخاب رنگ

 • skyblue
 • green
 • blue
 • coral
 • cyan
 • eggplant
 • pink
 • slateblue
 • gold
 • red

نظر کسانی که عمل لابیا انجام دادن

نظر کسانی که عمل لابیا انجام دادن

نظر کسانی که عمل لابیا انجام دادن ، برترین جراح ، آیا من عمل لابیا انجام دادم . لابیاپلاستی شما را سفت تر می کند؟
لابیاپلاستی با جراحی لابیا یا “لب ها” اطراف دهانه واژن را کوچک می کند و تغییر شکل می دهد. این روش چربی و بافت را برای ظاهری صاف تر و سفت تر از بین می برد.

نظر کسانی که عمل لابیا انجام دادن

آیا لابیاپلاستی یک خطر است؟
خطرات – آنچه باید بدانید

برخی از زنان گزارش می دهند که انجام لابیاپلاستی کیفیت زندگی آنها را بهبود بخشیده است. علت خونریزی بعد از عمل تنگی واژن .  با این حال، عوارضی از جمله آسیب عصبی و برداشتن بیش از حد ممکن است رخ دهد. مورد دوم می تواند منجر به خشکی مزمن و زخم در نزدیکی دهانه واژن شود که منجر به رابطه جنسی دردناک می شود.

چگونه متوجه شوید که به لابیاپلاستی نیاز دارید؟
اگر از ظاهر لابیای خود آزار می دهید یا هنگام پوشیدن لباس های تنگ، تجربه عمل پرینورافی ،  انجام برخی ورزش ها یا درگیر شدن در صمیمیت جنسی احساس ناراحتی می کنید، لابیاپلاستی می تواند گزینه ای باشد که باید در نظر بگیرید. اگر تحت عمل جراحی تعیین جنسیت هستید، لابیاپلاستی بخشی از فرآیند بازسازی جراحی است.

آیا لابیاپلاستی ایده خوبی است؟
در وب‌سایت بررسی جراحی پلاستیک RealSelf.com، 92 درصد از تقریباً 2000 بیمار، پرسش و پاسخ پرینورافی ، به لابیاپلاستی امتیاز 92 درصدی «ارزش آن» را می‌دهند – که بسیاری از بررسی‌ها نشان می‌دهند که چگونه جراحی کاهش لابیا زندگی آنها را تغییر داده است.

آیا جراحی لابیاپلاستی دردناک است؟
جراحی لابیاپلاستی انیمیشن عمل پرینورافی با بیهوشی انجام می شود و شما احساس ناراحتی کمی خواهید کرد، اما به احتمال زیاد کمی درد خفیف بعد از عمل رخ خواهد داد. به هر حال این جراحی است و عمل در ناحیه حساسی مانند لابیا باعث ناراحتی می شود.

آیا می توانید بعد از لابیاپلاستی به طور معمول راه بروید؟
به اکثر بیماران توصیه می شود که در 2-3 روز اول راه رفتن را به حداقل برسانند. 1 هفته بعد از جراحی: درد اغلب به حدی کاهش می یابد که اکثر بیماران دیگر نیازی به داروهای مسکن ندارند. با این حال، تورم و کبودی ممکن است باقی بماند. بسیاری از زنان به اندازه کافی احساس خوبی برای راه رفتن و انجام فعالیت بدنی عادی دارند.

آیا برای لابیاپلاستی باید اصلاح کنید؟
قبل از جراحی

اصلاح: قبل از عمل، کل ناحیه را بتراشید. Hibiclens: شب قبل از جراحی، لابیاها را با Hibiclens تمیز کنید و سپس کاملا با آب بشویید. (Hibiclens یک صابون جراحی ضد باکتری است که می توان آن را بدون نسخه خریداری کرد).

چرا افراد لابیاپلاستی می کنند؟
لابیاپلاستی مزایای عملکردی و زیبایی دارد. اکثر زنان برای کاهش لب های اضافی که پیچ خورده و می چرخند و باعث درد و سوزش می شوند، تحت عمل جراحی قرار می گیرند. برخی دیگر می خواهند ظاهر جوانی خود را پس از زایمان یا پیری بازگردانند

بعد از لابیاپلاستی چه کارهایی نباید انجام داد؟
نتیجه تصویر
مهم است که به مدت یک ماه پس از لابیاپلاستی از ورزش، فعالیت شدید یا بلند کردن وزنه های بیش از 5 پوند خودداری کنید. این محدودیت های فعالیت خطر خونریزی و افزایش تورم در محل جراحی را کاهش می دهد. هنگامی که شما ایستاده اید، بافت های لبی وابسته هستند.

نظر مردان در مورد لابیاپلاستی چیست؟
مطالعه استرالیایی آنها نشان می دهد که با وجود سه برابر شدن میزان لابیاپلاستی زیبایی در دهه گذشته، به نظر می رسد این تغییر فرهنگی عمدتاً توسط زنان انجام می شود نه مردان. در واقع، اکثر مردانی که با آنها مصاحبه شده بود، با ایده جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان مخالف بودند و تنها 14 درصد از آن موافق بودند.

آیا لابیاپلاستی برای همیشه ادامه دارد؟
نتیجه تصویر
همانطور که گفته شد، لابیاپلاستی یک عمل دائمی است و شما می خواهید مطمئن شوید که به تمام سوالات شما پاسخ داده شده است. با جراح زیبایی بوستون یا ولزلی خود مشورت کنید تا همه نگرانی های شما برطرف شود.

بعد از لابیاپلاستی چگونه مدفوع می کنید؟
فقط بعد از جراحی – نرم کننده مدفوع مانند Duloclax یا Colace (که دو بار در روز مصرف می شود) ممکن است مفید باشد. اگر بعد از 3 روز اجابت مزاج نداشتید، چای “حرکت صاف” بنوشید و/یا در صورت نیاز سناکوت، میرالاکس یا سایر ملین ها را مصرف کنید.

 

نظر کسانی که عمل لابیا انجام دادن

نظر کسانی که عمل لابیا انجام دادن

نظر کسانی که عمل لابیا انجام دادن

نظر کسانی که عمل لابیا انجام دادن

نظر کسانی که عمل لابیا انجام دادن
نظر کسانی که عمل لابیا انجام دادن

 

 

دسته بندی : لابیاپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.